ŞengülCe

Düşlerimdeki Düşünceler

Tupperware’e Üyelik ve Şartları

Tupperware’e üye olmak için TC kimlik numaranız, adresiniz ve telefon numaranız ile birlikte TC kimlik fotokopiniz yeterli oluyor.

Üye olduğunuzda size bir hafta içinde kit çantası geliyor. Bu kit çantasının ödeme süresi 1 aydır. Kit Çantası bedeli 100 TL. Normal Katalog bedeli ise çok daha üstünde bir değere sahip…
Üyeliğinizin aktif olması için 1 ay içinde sizden tek seferde 250 TL lik bir sipariş toplamanız isteniyor. (her hafta sipariş girişi olur, siz istediğiniz hafta siparişinizi sponsorunuza bildirebilirsiniz) Ürün siparişleri tek elden distribitör tarafından olmaktadır.

Oldu ki 1 ay içinde sipariş alamadınız veya üyelikten vazgeçmek istediniz o zaman Kit çantasını iade ediyorsunuz ve kit çantasının ücretini de ödemediğiniz için birşey kaybetmemiş oluyorsunuz.

İlk siparişi verdikten sonra 12 haftada bir sipariş girdiğinizde üyeliğiniz düşmez…

Tupperware satış kazanç oranı %20′dir. 

Ödeme Şekli ve Vadesi : Üye olunca internet üzerinden siparişlerinizi ve faturalarınızı takip edebileceğiniz bir adres verilir. Sizin kendi kodunuz ve şifreniz vardır. Oradan faturalarınızı son ödeme tarihlerini takip edebilir, Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız bankamatikten kartsız işlemlerden ödeme seçeneğiniz de mevcuttur.
Ödeme süresi siparişiniz sisteme girildikten en fazla 10 gün sonrasıdır. 

Tupperware de bir de hediyeler vardır. Evsahibi hediyeleri ve Aktivite hediyeleri…
Ev sahibi hediyelerine Tupper cüzi de olsa ücret almaktadır. Bu hediyeleri isterseniz alırsınız, alma zorunluluğunuz yoktur. Önemli olan siparişinizde istediğiniz hediyeyi belirtmenizdir.

Teşekkür hediyesi – 5 TL
200 TL nin hediye – 10 TL
400 TL nin hediyesi – 15 TL’dir.
500 Tl lik satışın hediyesi – 20 TL dir.


Aktivite hediyeleri ücretsizdir. Her hafta satışınıza göre 250 – 500 gibi satışlarda aktivite hediyeleri verilir. (Karnaval haftalarında aylık satışınız üzerinden hediyeler verilir. Ne kadarlık satışa ne verileceği önceden belirlenmiştir)

Ayrıca üye olduğunuz ilk haftadan itibaren ilk 8 haftada yaptığınız satış adetine göre ekstra hediye kazanıyorsunuz. 
Misal 8 hafta içindeki ikinci satışınızda peynir dünyası, 
4. satışınızda süper rondo, 
6. satışınızda oval set, 
8. satışınızda ultra pro lazanya kazanırsınız. 
Bu tamamiyle 8 hafta içinde yaptığınız satışlarla ilgilidir. 8/8 yaptığınızda yukarda saydığım bütün hediyeleri alırsınız.

  • züleyha şancı says:

    üye olmak istiyorum

    28/08/2013 at 13:17

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*